Jak to vypadá >před< psychiatrickou nemocnicí

27. srpna 2015 v 14:18 | Running Death |  extrusive
Předem upozorňuji, že se tímto nechci nějak litovat. Nejsem patetická. Jen potřebuju výlev - a nakonec, možná to i někoho zajímá.

Mám depresi, jsem silně paranoidní, schizoidní, mám panickou a úzkostnou poruchu, sebepoškozuji se a mám myšlenky na sebevraždu. Hm. O sebepoškozování sem přibude určitě nějaký spejšl článek, ale to pořešíme až potom.

Tento stav mi způsobil můj otčím, který je, ale hlavně byl (protože už se s mámou rozvedli) naprostý debil. A to normálně vulgarismy nepoužívám. Celý příběh vám rozhodně vyprávět nebudu, ale můžeme se vrhnout na to, jak se mé problémy projevují v reálném životě.


Deprese - nemám chuť žít. Ráno je těžké vstávat, v noci ulehat, uprostřed dne fungovat. Nemám vůli k žádné práci, někdy ani k přečtení nějaké knihy. Nejraději bych jen ležela a možná hrála hry. Moje váha se neustále mění - z 52 kg na 58 a zase zpátky během čtyř dnů. Špatně se mi spí.

Schizoidní paranoia - neustále si myslím, že mě někdo pozoruje. Jsou to postavy, mají svá jména, osobnosti, a jsou neustále se mnou. Kdykoliv udělám něco trapného, pošklebují se. Mluví. A já vím, že mluvím za ně, jenže nedokážu přestat.

Panická a úzkostná porucha - panická se projevuje znenadání. Z ničeho nic mi začne bušit srdce, točit hlava, podlamovat kolena. Stejné projevy má i úzkostná, jenže ta má důvod - když na mě někdo začne křičet nebo se něco stane, začne se projevovat epileptickými syndromy.

Sebepoškozování a myšlenky na sebevraždu vysvětlovat nemusím.

Takhle to se mnou každý den vypadá před návštěvou psychiatrické léčebny. Uvidíme, jak to bude vypadat potom.

Pokračování >>

Running Death
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama